Segmentiniai pakeliami garažo vartai

Grožis saugumas ir patogumas

1

Garažo vartai – grožis ir saugumas

Garažo vartai, tiek pakeliami, tiek klasikinio modelio, jau yra tapę neatsiejama daugelio statinių dalimi. Ir įrengdami naujus būstus, ir atnaujindami senesnės statybos pastatus šeimininkai paprastai nusprendžia keisti ir garažo vartus – pirmiausia, dėl estetinių priežasčių, tačiau ne mažiau svarbus ir saugumas. Modernūs, dailūs garažo vartai gali būti derinami prie bet kokio dizaino ar architektūrinio stiliaus pastatų, kitų statinių elementų, spalvų. Nesudėtingai galima parinkti tinkamiausią, ir kartais net labai originalų, garažo vartų atspalvį, pavyzdžiui, auksinio ąžuolo. Šiuolaikiniai sprendimai suteikia visas galimybes kurti tokį eksterjerą, kokio pageidauja klientas, o dėl to visiškai nenukenčia saugumas, kuris yra viena pagrindinių garažo vartų atliekamų funkcijų.

2

Pagrindinės garažo vartų funkcijos

Be jokios abejonės, atnaujinant gyvenamąjį namą ar kokios kitos paskirties statinį, kone privalu atkreipti dėmesį ir į garažo vartus, antraip modernūs būsto apdailos ar panašūs sprendimai gali gerokai nublankti. Tačiau kurti estetinį vaizdą yra toli gražu ne pagrindinė garažo vartų atliekamų funkcijų – juk svarbiausia – saugumas ir patogumas. Na, o šiuolaikiški sprendimai ir modernios technologijos tai tikrai užtikrina. Tvirti, atsparūs, iš itin kokybiškų medžiagų gaminami garažo vartai garantuoja, kad patalpoje esantis turtas bus kur kas saugesnis. Modernūs vartai tarnauja tikrai ne vienerius metus, todėl tai yra praktiška investicija. Be to, užtikrina ne tik saugumą, tačiau ir patogumą, ypač kalbant apie pakeliamus garažo vartus.

3

Pakeliami garažo vartai – neginčijamas patogumas

Pakeliami garažo vartai funkcionuoja maksimaliai patogiai tuomet, kai yra automatizuojami. Tai rekomenduojama kiekvienam klientui, kuris tiek įsirengia naują būstą, tiek keičia seniau statytus garažo vartus. Automatizuoti pakeliami garažo vartai yra valdomi pulteliu, taigi viskas, ką reikia padaryti, kad jie būtų atverti – paspausti mygtuką. Šis būdas – kone pats patogiausias sprendimas iš visų galimų, nes pakeliamus vartus galima patogiai valdyti nė nenaudojant fizinės jėgos. O svarbiausia – parkuojant garaže automobilį, iš jo nereikia išlipti, kad būtų galima į garažą įvažiuoti. Pakeliami garažo vartai – tai neginčijamas patogumas kiekvienam gyventojui.

Vartų segmento dizainas

Mobirise

Be juostų
(No rib)

Mobirise

Vidurio juosta
(Mid rib)

Mobirise

Juosta
(Rib)

Vartų segmento faktūra

Mobirise

Lygus segmentas
(Slick)

Mobirise

Tinko imitacija
(Stuco)

Mobirise

Medžio imitacija
(Woodgrain)

Standartinės segmentų spalvos pagal RAL palete.

Mobirise

Vartų segmentų spalvos.

Mobirise
Adresas

P. Vaičaičio g. 18, Kaunas

Kontaktai

Email: gvartai24@gmail.com
Phone: +370 645 21931

Rekvizitai

Aivaras Balčiūnas
Ind. veiklos Nr. 632638
PVM kodas LT100008872217
Adresas P. Vaičaičio g. 18, Kaunas
A/s LT15 7044 0600 0798 3316  

Made with ‌

No Code Website Builder